אודות המרפאה

אצלנו נלחמים על כל שן!

אנחנו מאמינים שהשיניים הטבעיות שלנו, מה שהטבע נתן לנו, הם הדבר שהכי נכון להשאיר בפה, בכל מצב אפשרי בריאותית – ולכן אצלנו עקירה זו הפעולה האחרונה שאנחנו נוקטים.

בשביל לא לעקור את השיניים אנחנו מטפלים בחניכיים, עושים טיפולי שורש וחידושים, אפיסקטומיה, הארכת כותרות ועוד.

רק במידה ואין ברירה – אנחנו מבצעים שתלים בודדים, שתלים בהעמסה מיידית, ושתלים מתקדמים בשיטת All in four / six כתחליף לתותבות (שלמות או חלקיות), ללא צורך בהשתלת עצם.

אנחנו לא מחפשים דרך קלה בטיפול, אנחנו מטפלים בדרך הכי נכונה למטופל גם אם בשבילנו הדרך הזאת היא יותר ארוכה.

אנחנו מאמינים שטיפול שיניים לא חייב לכאוב ולהפחיד, ואנחנו יודעים לטפל בכל לקוח בגישה המונעת כאבים ומפחיתה פחדים. יותר מזה, הגישה שלנו מאפשרת לכם אפילו לצאת מהטיפול עם חיוך.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל במרפאה את כל הטיפולים שאתם צריכים – מא' עד ת'.

אנחנו מבינים שרפואת שיניים איכותית עולה כסף, המחירים שלנו הוגנים ויש לנו מגוון פתרונות מימון  אפשריים שיעזרו לכם להגשים את החלום המשולב של יופי ובריאות – לשם כך אנחנו עובדים עם חברות הביטוח ועם חברות מימון.

אנחנו מקפידים להיות בחזית הטכנולוגיה של רפואת השיניים, לומדים ומשלבים טכניקות מתקדמות כל הזמן.

אתם חשובים לנו! אנחנו מתייחסים לכל מטופל כמו אל בן משפחה ומקפידים שהוא ייצא מרוצה ושמח – מקפידים על השרות שאתם מקבלים כבר 21 שנה.

צרו איתנו קשר

לכל שאלה בנושא בריאות השיניים שלכם תוכלו למלא את הטופס והנציגים שלנו יחזרו עליכם במהירות על מנת שנוכל לתת לכם את השירות הטוב ביותר.

צרו איתנו קשר

לכל שאלה בנושא בריאות השיניים שלכם תוכלו למלא את הטופס והנציגים שלנו יחזרו עליכם במהירות על מנת שנוכל לתת לכם את השירות הטוב ביותר.